To w Twoich rękach spoczywa moc tworzenia lepszego świata dla wszystkich ludzi.

NELSON MANDELA

Nasz zespół

Prezeska fundacji

Magdalena Szymańska

Fundatorka i założycielka Fundacji. Ambasadorka praw dziecka, pasjonatka działań na rzecz ochrony dzieci, edukatorka, koordynatorka projektów. Ma prawie 20-letnie doświadczenie w pracy w sektorach pozarządowym i publicznym, w tym głównie na rzecz dzieci i młodzieży.

Wiceprezeska fundacji

Aleksandra Stachura

Z Fundacją związana od momentu powstania (w tym od 2018 roku na stanowisku wiceprezeski), gdzie odpowiada głównie za projekty integracji społecznej dzieci i młodzieży. Sprawna koordynatorka, specjalistka do spraw budowania relacji.

Edukatorka, pedagożka-terapeutka

Aneta Dominiak-Gnojnicka

Absolwentka pedagogiki i terapii pedagogicznej, trenerka mocnych stron. Zaangażowana w działalność Fundacji od 2015 roku, gdzie odpowiada za działania skierowane do dzieci młodszych, ich opiekunów i nauczycieli.

Edukatorka, animatorka

Martyna Stec

Trenerka umiejętności społecznych z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. W zespole Fundacji działa od 2019 w charakterze edukatorki, trenerki, animatorki, moderatorki i facylitatorki. Pracuje głównie z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i z młodszymi nastolatkami.

Edukatorka, pedagożka specjalna

Agata Fogler

Specjalistka edukacji integracyjnej z wieloletnim doświadczeniem w pracy w przedszkolu. Od kilkunastu lat zaangażowana w pracę z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym.

Edukatorka, animatorka

Małgorzata Malec

Trenerka umiejętności społecznych z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. W zespole Fundacji działa od 2019 w charakterze edukatorki, trenerki, animatorki, moderatorki i facylitatorki. Pracuje głównie z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i z młodszymi nastolatkami.

Koordynatorka kampanii “Podróże a prawa dziecka”

Wiktoria Konwent

Ekspertka w zakresie edukacji globalnej, ze szczególnym naciskiem na etyczne aspekty działań angażujących dzieci. Aktywistka w zakresie praw człowieka i praw dziecka.

Ekspertka w kampaniach “Zanim pomożesz” i “Podróże a prawa dziecka”

Anna Mieszała

Absolwentka filologii bułgarskiej oraz studiów podyplomowych – pomoc humanitarna. Edukatorka dzieci i dorosłych z zakresu tematów globalnych, międzykulturowości oraz praw człowieka i praw dziecka.

Koordynatorka kampanii “Zanim pomożesz”

Alicja Kosińska

Kulturoznawczyni, podróżniczka, była wolonturystyka. Od prawie dziesięciu lat działa na rzecz odpowiedzialnej wolonturystyki, w tym od 2017 roku w ramach Fundacji przy projekcie “Zanim pomożesz, czyli o odpowiedzialnym wolontariacie zagranicznym”.

Butik charytatywny „Na dobrą sprawę”

Marta Kochanowicz

Stylista, fotografka, logistyczka, ogarniaczka spraw różnych w naszym butiku charytatywnym: www.nadobrasprawe.pl. Zaangażowana również w działania statutowe fundacji, szczególnie w sprawach logistycznych.

Graficzka, specjalista ds. komunikacji

Kinga Sawicka

Studentka kierunku Marketing, branding, PR na wrocławskim SWPSie. Z fundacją związana od 2020 roku. Opracowuje graficznie nasze materiały, obrandowuje zdjęcia, doradza w kwestiach budowania wizerunku, komunikacji i promocji fundacji.

Księgowość i kadry

Natalia Tkaczyk-Dąbrowska

Za sprawy formalne w Fundacji odpowiada od momentu jej powstania. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ze specjalnością “Rachunkowość i auditing”. Prowadzi własne biuro rachunkowe naszdoradca.eu.