Zostań wolontariuszem

Zapraszamy do dołączenia do naszego fantastycznego zespołu!

Ekspert(ka) ds. komunikacji i promocji

wolontariat stały

Nasze działania merytoryczne wciąż się rozrastają. Szukamy social media ninja, arcymaga komunikacji, wirtuozki promocji do pomocy przy komunikowaniu światu o naszych działaniach na rzecz dzieci i młodzieży. Szukamy specjalistki / specjalisty (idealnie z województwa dolnośląskiego, ale praca w 100% zdalna też jest możliwa), kto zajmie się takimi tematami - wszystkimi bądź wybranymi - jak:

Nasze działania merytoryczne wciąż się rozrastają. Szukamy social media ninja, arcymaga komunikacji, wirtuozki promocji do pomocy przy komunikowaniu światu o naszych działaniach na rzecz dzieci i młodzieży. Szukamy specjalistki / specjalisty (idealnie z województwa dolnośląskiego, ale praca w 100% zdalna też jest możliwa), kto zajmie się takimi tematami – wszystkimi bądź wybranymi – jak:

Wolontariat – aplikacja otwarta

Chcesz wspierać naszą Fundację jako wolonatriusz(ka)? Żadna z powyższych ofert Ci nie odpowiada, ale masz własny pomysł, jak Twoje kompetencje mogą się przydać? Napisz do nas. Dzięki temu znajdziesz się w naszej bazie potencjalnych wolontariuszek/wolontariuszy i będziemy mogły skontaktować się z Tobą, gdy tylko pojawi się możliwość współpracy odpowiadająca Twojemu profilowi.

Zgłoszenia:
fundacja@goandact.org.