POZNAJMY SIĘ OD KUCHNI / LET’S MEET AT THE KITCHEN TABLE

 

[ENGLISH BELOW]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do udziału w projekcie.

„Poznajmy się od kuchni” to międzykulturowa inicjatywa towarzysko-kulinarna. W ramach projektu chcemy poznać ze sobą mieszkanki i mieszkańców Wrocławia, którzy pochodzą z różnych krajów i są przedstawicielami różnych kultur. Idea jest prosta: nieznajome osoby lub całe rodziny zapraszają się nawzajem na kolację lub wspólne gotowanie. Zachęcamy wrocławian i wrocławianki do otwarcia swoich domów i wzajemnych odwiedzin – ugoszczenia nowych znajomych u siebie, a później rewizyty. To znakomita okazja do zawarcia nowych znajomości, ale też poznania innych kultur i zwyczajów. Dajmy się poznać „od kuchni” i zasiądźmy do wspólnego stołu – to właśnie tam rodzą się nowe przyjaźnie!

Jak zgłosić się do projektu? Prześledźcie infografikę:

To teraz czas na wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do udziału w projekcie. Do zobaczenia przy stole!

Macie pytania? Napiszcie do nas!

projekty.gonact[at]gmail.com
facebook.com/gonact

 

Projekt jest realizowany przez Fundację Go’n’Act, współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.


 

[ENG]

APPLICATION FORM to participate in the project.

„Let’s meet at the kitchen table ” is an intercultural socio-culinary initiative. As part of the project, we want to get to know the residents of Wrocław who come from different countries and are representing different cultures. The idea is simple: complete stranges or whole families invite each other for dinner or cooking together. We encourage Wrocław residents to open their homes and visit each other – to host new friends, and later to pay them a visit back. This is an excellent opportunity to make new friends, but also to learn about other cultures and traditions. Let’s get to know each other and meet at the kitchen table-as this is where new friendships are born!

How to apply to the project? Follow the infographic:

It’s time to complete the APPLICATION FORM. See you at the table!

 

More information about the project:

Projekty.gonact[at]gmail.com

facebook.com/gonact

The project is organized by the Go’n’Act Foundation, co-financed by the Marshal’s Office of the Lower
Silesian Voivodship.